ΓΙΝΕ ΕΣΥ Η ΑΛΛΑΓΗ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Περι της υλοποίησης μιας ανοιχτής, ηλεκτρονικής συγκυβέρνηση

Πήγαινε κάτω

Περι της υλοποίησης μιας ανοιχτής, ηλεκτρονικής συγκυβέρνηση Empty Περι της υλοποίησης μιας ανοιχτής, ηλεκτρονικής συγκυβέρνηση

Δημοσίευση  cmd 29/10/2009, 15:58

Συγχωρέστε μου την μαζική ενόχληση μέσω αυτού του μηνύματος, αλλά θα επιθυμούσα να μοιραστώ μαζί σας ένα άρθρο που καταχώρισα στο ιστολόγιό μου.
Αφορά την περιγραφή μιας πρότασης σχετικά με τον σχεδιασμό και την υλοποίηση μιας ανοιχτής, ηλεκτρονικής συγκυβέρνησης.Ο λόγος που το αποστέλνω σε εσάς είναι γιατί ίσως να μπορέσετε να βρείτε κάτι ενδιαφέρον στην συγκεκριμένη πρόταση και γιατί όχι ίσως να ξεκινήσουμε και ένα διάλογο πάνω στο ενδεχόμενο υλοποίησης. Αισθανθείτε ελεύθερα να αφήσετε κάποιο σχόλιο στο ιστολόγιο.
Στην περίπτωση που δεν ενδιαφέρεστε για την ανάγνωσή του ή δεν διαθέτετε τον απαραίτητο χρόνο, ίσως κάποιος γνωστός σας να εκτιμήσει την προώθηση του μηνύματος αυτού.


Σας ευχαριστώ για τον χρόνο που μου αφιερώσατε,
Χρίστος Μ. Δεληβοριάς







Se periptosi pou den dia8etete ellinikes grammatoseires, to periexomeno tou mynimatos perilambanei mia kataxorisi sto prosopiko mou blog kai afora tin ylopoiisi mias anoixtis ilektronikis sygkyvernisis to opoio eyxomai na vreite endiaferon.
Mporeite na exete prosvasi sto arthro mesw aytou tou link .


Eyxaristw,
Xristos M. Delivorias


cmd

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 29/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης